Şirketler
cimsan
ÇİMSAN Merkezi İstanbul olmak üzere Antalya'da bulunan en son teknoloji donatılmış gübre fabrikası ile sektörünün en yeni ve en iyi ürünlerini dünyanın bir çok ülkesine ve Türkiye pazarına sunmaktadır.
1996 yılında kurulan Çimsan, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından verilen “Özel Sektör Tarımsal Araştırma Kuruluşu” statüsüne sahiptir.
Ana faaliyet konusu içerisinde, tarımsal amaçlı gübreler, çim ve fidan besleme gübreleri ,çim tohumları, rulo çim üretimi, endüstriyel yağlı bitkiler (Kanola), yem bitkileri ithalatı, üretimi ve ticareti yer almaktadır.
aksan
2003 yılında kurulan ve 2011 yılında grubumuz bünyesine katılan AKSAN Süs bitkileri ve meyve fidanı üreticileri için ihtiyaç duyulan kaliteli, güvenilir, dayanıklı ve ekonomik malzemelerin tedariğini sağlamaktadır.
Bu ürünler içerisinde bambu, torf, cocopeat, kontrollü salınımlı gübreler, fidan bağlama ve gübre atma makinaları,taban ve gölgeleme örtüsü, rootball bezi ilk sıralarda yer almaktadır.
turpex
TURPEX A.Ş. 1995 yılında Antalya’da kurulmuştur. Yüksek teknoloji kullanarak yapmış olduğu ar-ge faaliyetleri sonucu bitki besin maddeleri üretiminde sektörde izleyen değil izlenen ve adından da sıkça söz ettiren bir konuma gelmiştir.
TURPEX A.Ş. 2005 yılında BAŞKANGROUP tarafından satın alınmış ve yapılan yeni yatırımlarla, üretim konusunda Avrupa standartlarını yakalamıştır.
Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan TÜRPEX damla sulama gübreleri, tekli ve çoklu mikro elementler, organik ve aminoasit içerikli gübreler, jel kıvamında kova gübreler ve daha da önemlisi ürüne özel gübreler (granül, toz, sıvı) üretimi konusunda sektöre yeni bir bakış açısı kazandırmıştır.